Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Cinema 4D R10

Cinema 4D R10

Cena produktu Cinema 4D R10 není známa.

 

Popis produktu Cinema 4D R10: Máte chuť okamžitě se pustit do tvorby 3D modelů v programu Cinema 4D? Pak nepotřebujete dlouze studovat teorii, s touto knihou se lehce naučíte vše krok za krokem. Zkušený autor vás provede všemi... > více informací


Cinema 4D R10 - popis

nahoru

Máte chuť okamžitě se pustit do tvorby 3D modelů v programu Cinema 4D? Pak nepotřebujete dlouze studovat teorii, s touto knihou se lehce naučíte vše krok za krokem. Zkušený autor vás provede všemi stupni tvorby 3D grafiky od počátků až po suverénní zvládání složitějších projektů. Začnete modelováním jednoduchého tvaru krabice počítače, v dalších kapitolách se naučíte simulovat různé tvary, textury a materiály, až přejdete ke komplexnějším projektům - tvorbě sportovního automobilu, jeho nasvícení a umístění na scéně. V poslední kapitole, která se zabývá animací, si na rozpohybování komiksové postavičky vyzkoušíte práci i s čtvrtým rozměrem - časovou osou. Zkušenější uživatelé programu Cinema 4D v knize naleznou upozornění na novinky, které přináší desátá verze, spolu s doporučeními, jak je rychle a efektivně začlenit do své práce.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cinema 4D R10 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Cinema 4D R10 akční ceny - Levné Cinema 4D R10

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cinema 4D R10 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cinema 4D R10 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.