Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Cesty za smyslem literárního díla

Cesty za smyslem literárního díla

Cena produktu Cesty za smyslem literárního díla není známa.

 

Popis produktu Cesty za smyslem literárního díla: Publikace obsahuje vybrané studie a články literárního vědce Milana Jankoviče. Jednotlivé studie jsou Jankovičem v knize rozdělené tak, aby čtenář získal hlubší představu o jeho teoretických i int... > více informací


Cesty za smyslem literárního díla - popis

nahoru

Publikace obsahuje vybrané studie a články literárního vědce Milana Jankoviče. Jednotlivé studie jsou Jankovičem v knize rozdělené tak, aby čtenář získal hlubší představu o jeho teoretických i interpretačních stanoviscích. Tématem studií je zejména otázka po smyslu literárního díla a jeho vnímání či opakované promýšlení Mukařovského konceptu sémantického gesta. Autor se tím přihlašuje k tradici pražského strukturalismu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cesty za smyslem literárního díla užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Cesty za smyslem literárního díla akční ceny - Levné Cesty za smyslem literárního díla

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cesty za smyslem literárního díla stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cesty za smyslem literárního díla najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.