Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Česko-nizozemská jazyková mapa - obecná

Česko-nizozemská jazyková mapa - obecná

Cena produktu Česko-nizozemská jazyková mapa - obecná není známa.

 

Popis produktu Česko-nizozemská jazyková mapa - obecná: Jazykové mapy GJNP ( gramatika já nemám problém ) jsou českým patentovaným vynálezem v oblasti výuky cizích jazyků. Jde o první univerzální překladač, který je možno použít mezi všemi světovými ja... > více informací


Česko-nizozemská jazyková mapa - obecná - popis

nahoru

Jazykové mapy GJNP ( gramatika já nemám problém ) jsou českým patentovaným vynálezem v oblasti výuky cizích jazyků. Jde o první univerzální překladač, který je možno použít mezi všemi světovými jazyky. Každá jazyková mapa obsahuje 1000 slov a frází, které uživatel potřebuje k základní komunikaci. Systém, který je v mapě obsažen, umožňuje intuitivní používání a neporovnatelně rychlejší použití v praxi. Po naučení systému jedné jazykové mapy je uživatel schopen okamžité reakce v jakémkoli jiném jazyce – systém je u všech stejný. Samozřejmostí je úplná podpora produktu na internetu, návody, výslovnosti, informace o dané zemi, individualizace jazykových map apod. Papír, na kterém je mapa vytištěna, je podobného charakteru jako klasické cenné papíry, je nekopírovatelná a má delší trvanlivost než klasický papír. V této chvíli je v nabídce 7 nejpoužívanějších jazyků + 23 jazyků EU. Pracujeme na přípravě dalších 30 jazyků. Neučte se, začněte mluvit ihned všemi jazyky!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Česko-nizozemská jazyková mapa - obecná užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Česko-nizozemská jazyková mapa - obecná akční ceny - Levné Česko-nizozemská jazyková mapa - obecná

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Česko-nizozemská jazyková mapa - obecná stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Česko-nizozemská jazyková mapa - obecná najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.