Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

C.H.Beck Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 59

C.H.Beck Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 59

Cena produktu C.H.Beck Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 59 není známa.

 

Popis produktu C.H.Beck Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 59: Sbírka obsahuje v chronologickém pořadí všechny přijaté nálezy a vybraná usnesení Ústavního soudu. Pro odbornou, ale i laickou veřejnost je publikace nepostradatelnou pomůckou k interpretaci a apl... > více informací


C.H.Beck Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 59 - popis

nahoru

Sbírka obsahuje v chronologickém pořadí všechny přijaté nálezy a vybraná usnesení Ústavního soudu. Pro odbornou, ale i laickou veřejnost je publikace nepostradatelnou pomůckou k interpretaci a aplikaci právních norem. Zdrojem poučení jsou nejen odůvodnění výroků nálezů a usnesení, ale i tzv. dissenty odlišná stanoviska soudců, kteří nesouhlasí s většinovým názorem Ústavního soudu. Publikace je přehledně a systematicky zpracována, přičemž každý nález je opatřen výstižným názvem a právní větou, která umožňuje rychlou a věcnou orientaci. V každém díle také naleznete seznam právních předpisů použitých v textu. Díky Sbírce nálezů a usnesení získáte aktuální přehled rozhodovací praxe Ústavního soudu.

Výrobce Ch Beck
Druh Politika a právo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu C.H.Beck Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 59 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější C.H.Beck Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 59 akční ceny - Levné C.H.Beck Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 59

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější C.H.Beck Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 59 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější C.H.Beck Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 59 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.