Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

C.H.Beck Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech

C.H.Beck Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech

Cena:

od 751 Kč do 790 Kč

Hlídat cenu

Popis produktu C.H.Beck Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech: Tato kniha je prvním komplexním zpracováním problematiky agenturního zaměstnávání vycházejícím v Nakladatelství C. H. Beck. Publikace se zabývá agenturním zaměstnáváním jak z pohledu agentur práce... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
+ doprava: 49 Kč
17. 6. 2020
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Booktook.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Booktook.cz popsal.
+ doprava: 79 Kč
10. 6. 2020

C.H.Beck Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech - popis

nahoru

Tato kniha je prvním komplexním zpracováním problematiky agenturního zaměstnávání vycházejícím v Nakladatelství C. H. Beck. Publikace se zabývá agenturním zaměstnáváním jak z pohledu agentur práce, tak z pohledu zaměstnavatelů – uživatelů, ke kterým jsou agenturní zaměstnanci přidělováni, přičemž cenné postřehy mohou z monografie čerpat i stávající či budoucí zaměstnanci agentur práce, ale i členové odborových orgánů a („národních“ i evropských) rad zaměstnanců. Komplexnost předkládané publikace přinese jistě prospěch i zájemcům o tuto oblast pracovního práva např. z řad soudců, advokátů, daňových poradců, ale i z řad studentů pregraduálního či postgraduálního studia právnických fakult.
Monografie přináší dosud nejucelenější pohled na problematiku agenturního zaměstnávání v české právnické literatuře a věnuje se v teorii i praxi často diskutovaným otázkám z oblasti individuálního pracovního práva, kolektivního pracovního práva i práva zaměstnanosti; pozornost je zaměřena též na problematiku kontrolní činnosti v oblasti agenturního zaměstnávání. Komplexnost publikace je dána i tím, že se v ní pojednává o některých aspektech mezinárodního prvku při agenturním zaměstnávání, souvisejících otázkách sociálního zabezpečení při realizaci agenturního zaměstnávání, vybraných daňových aspektech agenturního zaměstnávání, jakož i o problematice ochrany osobních údajů při agenturním zaměstnávání. Významným přínosem publikace je též pozornost, kterou věnoval autorský kolektiv mezinárodním právním pramenům včetně komparačních exkurzů do zahraničních právních úprav. Přílohou publikace jsou též výňatky ze souvisejících právních pramenů.

Výrobce Ch Beck
Druh Politika a právo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu C.H.Beck Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější C.H.Beck Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech akční ceny - Levné C.H.Beck Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější C.H.Beck Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech stojí 751 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější C.H.Beck Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.