Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

C.G. Jung v zrcadle filosofie

C.G. Jung v zrcadle filosofie

Cena produktu C.G. Jung v zrcadle filosofie není známa.

 

Popis produktu C.G. Jung v zrcadle filosofie: Kniha C. G. Jung v zrcadle filosofie hermeneuticky zprostředkovává základní témata Jungova díla z filosofické perspektivy a s důrazem na jejich filosofický obsah a kontext. Napomáhá novému filosof... > více informací


C.G. Jung v zrcadle filosofie - popis

nahoru

Kniha C. G. Jung v zrcadle filosofie hermeneuticky zprostředkovává základní témata Jungova díla z filosofické perspektivy a s důrazem na jejich filosofický obsah a kontext. Napomáhá novému filosofickému chápání hlubinné psychologie jako celku, doposud často jednostranně formovanému výhradně reflexí díla Sigmunda Freuda a klasické psychoanalýzy. Je příspěvkem k přirozenému dialogu mezi psychologií a filosofií nad jejich společným tématem péče o duši. Předlohou pro toto dílo byla autorova doktorská disertační práce, kterou obhájil na Masarykově univerzitě v roce 2009.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu C.G. Jung v zrcadle filosofie užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější C.G. Jung v zrcadle filosofie akční ceny - Levné C.G. Jung v zrcadle filosofie

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější C.G. Jung v zrcadle filosofie stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější C.G. Jung v zrcadle filosofie najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.