Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Bohumil Poláček, Jan Attl: Posudek znalce a podnik

Bohumil Poláček, Jan Attl: Posudek znalce a podnik

Cena produktu Bohumil Poláček, Jan Attl: Posudek znalce a podnik není známa.

 

Popis produktu Bohumil Poláček, Jan Attl: Posudek znalce a podnik: Oceňování podniku patří mezi obory, pro jejichž zvládnutí je nutné mít jak ekonomické, tak i právnické znalosti, a právě tato publikace integruje oba uvedené pohledy na problematiku. Kniha obsahuj... > více informací


Bohumil Poláček, Jan Attl: Posudek znalce a podnik - popis

nahoru

Oceňování podniku patří mezi obory, pro jejichž zvládnutí je nutné mít jak ekonomické, tak i právnické znalosti, a právě tato publikace integruje oba uvedené pohledy na problematiku. Kniha obsahuje komplexní zmapování činností znalce pro obor ekonomika, odvětví ceny a odhady, specializace Oceňování podniku. Text je členěn do sedmi kapitol – Historie profese znalce, Důvody pro ocenění vyplývající z obchodního zákoníku, Evropská společnost, Evropská družstevní společnost, Zhodnocení platné české právní úpravy znalectví, Zahraniční úpravy profese znalce a Úprava znalecké činnosti v oblasti odhadcovství de lege ferenda. V závěru jsou uvedeny dvě přílohy – Návrh zákona o odhadcích de lege ferenda a Příklad ocenění pohledávky.

Počet stran: 198 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 164×238 mm
Hmotnost: 360 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 8071795038
Rok vydání: 2006

Druh Ekonomie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bohumil Poláček, Jan Attl: Posudek znalce a podnik užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Bohumil Poláček, Jan Attl: Posudek znalce a podnik akční ceny - Levné Bohumil Poláček, Jan Attl: Posudek znalce a podnik

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Bohumil Poláček, Jan Attl: Posudek znalce a podnik stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Bohumil Poláček, Jan Attl: Posudek znalce a podnik najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.