Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Atlas pískovcových skalních měst České a Slovenské republiky

Atlas pískovcových skalních měst České a Slovenské republiky

Cena produktu Atlas pískovcových skalních měst České a Slove... není známa.

 

Popis produktu Atlas pískovcových skalních měst České a Slovenské republiky: Publikace poskytuje úplný přehled geologických a geomorfologických jevů, s nimiž se lze setkat v českých a slovenských pískovcových krajinách, a podává jejich vysvětlení, založené na nejnovějších ... > více informací


Atlas pískovcových skalních měst České a Slovenské republiky - popis

nahoru

Publikace poskytuje úplný přehled geologických a geomorfologických jevů, s nimiž se lze setkat v českých a slovenských pískovcových krajinách, a podává jejich vysvětlení, založené na nejnovějších vědeckých poznatcích. Zahrnuje i různé formy lidských zásahů do pískovce. Kromě stovky věcných hesel obsahuje také 80 regionálních hesel s charakteristikou hlavních pískovcových oblastí. Každé heslo je doprovázeno dvěma až čtyřmi barevnými fotografiemi. Kniha je určena pro všechny zájemce o pískovcové skály, ale také pro cestovatele a milovníky přírody vůbec.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Atlas pískovcových skalních měst České a Slovenské republiky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Atlas pískovcových skalních měst České a Slovenské republiky akční ceny - Levné Atlas pískovcových skalních měst České a Slovenské republiky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Atlas pískovcových skalních měst České a Slovenské republiky stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Atlas pískovcových skalních měst České a Slovenské republiky najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.