Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Antimikrobiální terapie v každodenní praxi

Antimikrobiální terapie v každodenní praxi

Cena produktu Antimikrobiální terapie v každodenní praxi není známa.

 

Popis produktu Antimikrobiální terapie v každodenní praxi: Od zavedení prvního a dodnes nejznámějšího antibiotika - penicilinu - uplynulo více než 50 let. Počet běžně užívaných antibiotik dnes dosáhl několika set a je možné bez nadsázky říci, že lze najít... > více informací


Antimikrobiální terapie v každodenní praxi - popis

nahoru

Od zavedení prvního a dodnes nejznámějšího antibiotika - penicilinu - uplynulo více než 50 let. Počet běžně užívaných antibiotik dnes dosáhl několika set a je možné bez nadsázky říci, že lze najít antibiotikum proti každé bakterii. Z velkého počtu dostupných antibiotik však pro lékaře vyplývají zvýšené nároky na výběr, neboť užití nesprávného antibiotika přináší značná rizika. Již třetí vydání publikace naší přední odbornice v oblasti antimikrobiální terapie klade důraz na praktičnost a rychlou orientaci.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Antimikrobiální terapie v každodenní praxi užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Dětská literatura.

Nejlevnější Antimikrobiální terapie v každodenní praxi akční ceny - Levné Antimikrobiální terapie v každodenní praxi

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Antimikrobiální terapie v každodenní praxi stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Antimikrobiální terapie v každodenní praxi najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.