Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

ANAG Jak vytvořit blogy, podcasty, videa, e-knihy, webináře a mnoho dalšího

ANAG Jak vytvořit blogy, podcasty, videa, e-knihy, webináře a mnoho dalšího

Cena:

od 44 Kč do 142 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu ANAG Jak vytvořit blogy, podcasty, videa, e-knihy, webináře a mnoho dalšího: Jak vytvořit lákavý webový obsah a vybudovat loajální zákaznickou online základnu? Jak probudit zájem o vaše produkty či služby a propagovat vaši firmu pomocí nových médií na internetu? Kniha vás ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
Doprava zdarma
2. 2. 2021
Do obchodu

ANAG Jak vytvořit blogy, podcasty, videa, e-knihy, webináře a mnoho dalšího - popis

Jak vytvořit lákavý webový obsah a vybudovat loajální zákaznickou online základnu? Jak probudit zájem o vaše produkty či služby a propagovat vaši firmu pomocí nových médií na internetu? Kniha vás naučí, jak uspět online, a pomůže vám s rozvojem marketingového obsahu, na kterém lidem záleží. Poznejte rozmanitost webové komunikace.
Vychází z případových studií společností, jež úspěšně šíří své myšlenky online, a využívá je k posílení důvěryhodnosti a k vybudování loajální zákaznické základny. Ať už jde o kratičké tweety, které vám umožní vytvořit spojení s Twitterem, příspěvky na blogu, e-knihy nebo bílé knihy, videa, která ukazují lidskou stránku vaší firmy, interaktivní webové semináře poskytující cenné praktické zkušenosti nebo podcasty, jež lze stahovat a poslouchat... a mnohem více.

Výrobce Anag
Druh PC literatura

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ANAG Jak vytvořit blogy, podcasty, videa, e-knihy, webináře a mnoho dalšího užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní knihy nebo Audioknihy, Křížovky a hry, Beletrie.