Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Alexander von Schönburg: Vše co chcete vědět o králích ale neodvážili jste se zeptat

Alexander von Schönburg: Vše co chcete vědět o králích ale neodvážili jste se zeptat

Cena produktu Alexander von Schönburg: Vše co chcete vědět o... není známa.

 

Popis produktu Alexander von Schönburg: Vše co chcete vědět o králích ale neodvážili jste se zeptat: Alexander von Schönburg: Vše co chcete vědět o králích ale neodvážili jste se zeptat Jak je možné, že po třech staletích osvícenství a snahách o rozluštění všech hádanek našeho světa si právě inst... > více informací


Alexander von Schönburg: Vše co chcete vědět o králích ale neodvážili jste se zeptat - popis

nahoru

Alexander von Schönburg: Vše co chcete vědět o králích ale neodvážili jste se zeptat Jak je možné, že po třech staletích osvícenství a snahách o rozluštění všech hádanek našeho světa si právě instituce království zachovala zvláštní půvab, z něhož se nedokážou beze zbytku vymanit ani zapřisáhlí republikáni? Autor se vydal po stopě tohoto tajemství. Zaobírá se přitom rozličnými aspekty instituce království, počínaje mýtickými postavami, jakými byli například král Artuš nebo David, a konče soudobou, médii pronásledovanou vysokou aristokracií. Kromě toho zodpovídá řadu konkrétních otázek: Jak se vlastně člověk stane králem? Proč nosí králové korunu? A proč je lepší, když nejsou příliš inteligentní? Alexander von Schönburg se ve světě korunovaných hlav skvěle vyzná. Patří k vysoké šlechtě, jeho manželkou je praneteř Alžběty II. a na jejich svatbě tančila španělská královna Sophia. Může proto vyprávět z vlastní zkušenosti – o svém pobytu na dvoře brunejského sultána, podivném večeru s jordánskou princeznou Raniou, o návštěvě u nepálského krále bezprostředně před jeho abdikací. Výsledkem je zábavná a zároveň inteligentní freska instituce království, v níž nalézáme nejen mýtické postavy, ale i soudobou, médii pronásledovanou vysokou aristokracii.

Výrobce Knižní Klub
Druh Politika a právo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Alexander von Schönburg: Vše co chcete vědět o králích ale neodvážili jste se zeptat užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Alexander von Schönburg: Vše co chcete vědět o králích ale neodvážili jste se zeptat akční ceny - Levné Alexander von Schönburg: Vše co chcete vědět o králích ale neodvážili jste se zeptat

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Alexander von Schönburg: Vše co chcete vědět o králích ale neodvážili jste se zeptat stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Alexander von Schönburg: Vše co chcete vědět o králích ale neodvážili jste se zeptat najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.