Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Adrian Jones: Black Salve

Adrian Jones: Black Salve

Cena produktu Adrian Jones: Black Salve není známa.

 

Popis produktu Adrian Jones: Black Salve: Jde o bylinný produkt, obsahující dvě nejdůležitější rostliny s historicky i farmakologicky potvrzenými protirakovinnými vlastnostmi, krevničku kanadskou (Sanguinaria canadensis) a chaparral (Larr...  Více informací


Adrian Jones: Black Salve - popis

Jde o bylinný produkt, obsahující dvě nejdůležitější rostliny s historicky i farmakologicky potvrzenými protirakovinnými vlastnostmi, krevničku kanadskou (Sanguinaria canadensis) a chaparral (Larrea mexicata). Dále mast obsahuje galangal (Alpinia offi cinarium), listy gravioly (Annona muricata) a další, neméně důležité složky.Black Salve se používá stovky let a je mnoho druhů této masti. Mnou popisované složení je však základem bezpečného a účinného působení této masti. Mám s tímto druhem masti mnohaleté zkušenosti a tak vám ji mohu s klidným srdcem doporučit. Přečtěte si ale určitě celou knihu, aby jste pochopili některé souvislosti. Mast by měl mít každý člověk doma, lékárničce. Mnou popisovaná mast je prověřená roky praktických aplikací a musí obsahovat následující ingredience: Bloodroot, Galangal, Graviola, Chaparral, Zinc Chloride, Glycerine, DMSO a destilovanou vodu.

Počet stran: 82 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 135×205 mm
Hmotnost: 120 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788025491829
Rok vydání: 2011

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Adrian Jones: Black Salve užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Křížovky a hry, Beletrie.