Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Active Directory

Active Directory

Cena produktu Active Directory není známa.

 

Popis produktu Active Directory: Jste administrátory a hledáte přehlednou příručku s konkrétními postupy správy pomocí Active Directory? Toužíte po přímočarých, efektivních a rychlých řešeních? Tento rozměrově praktický, kapesní ... > více informací


Active Directory - popis

nahoru

Jste administrátory a hledáte přehlednou příručku s konkrétními postupy správy pomocí Active Directory? Toužíte po přímočarých, efektivních a rychlých řešeních? Tento rozměrově praktický, kapesní průvodce přináší okamžité odpovědi na každodenní problémy se správou Active Directory ve Windows Serveru 2008. Jeden z nejzkušenějších světových autorů vám v postupech krok za krokem ukáže, jak pracovat s doménami, řadiči domén, servery globálních katalogů či základními nástroji příkazového řádku. V knize zaměřené na úspěšný výsledek činnosti naleznete také velké množství referenčních zdrojů a užitečné tipy z praxe. V knize najdete mimo jiné tato témata: Instalace doménových struktur, stromů a podřízených domén. Nasazení řadičů domén s možností zápisu a jen pro čtení. Konfigurace a řešení problémů se servery globálního katalogu. Správa lokalit, podsítí a replikací služby. Active Directory Údržba a obnova služby Active Directory Domain Services Správa vztahů důvěryhodnosti a ověřování Využití nástrojů příkazového řádku Všechny prvky českého operačního systému jsou doplněny o jejich ekvivalenty v anglické verzi, takže knihu snadno využijí administrátoři obou jazykových mutací Windows Serveru 2008. Knihy z edice Kapesní rádce administrátora se vyznačují snadnou orientací v jednotlivých tématech, praktických tipech, upozorněních a příkladech řešení konkrétních problémů, s nimiž se při administraci můžete setkat.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Active Directory užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Active Directory akční ceny - Levné Active Directory

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Active Directory stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Active Directory najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.