3sd Max

Cena produktu 3sd Max není známa.

 

Popis produktu 3sd Max: Chcete být součástí vzrušujícího a perspektivního světa tvorby počítačových her a trojrozměrných prostředí, ale chybí vám pevný odrazový můstek? Hodláte se ucházet o práci coby 3D grafik a hledáte... > více informací


3sd Max - popis

nahoru

Chcete být součástí vzrušujícího a perspektivního světa tvorby počítačových her a trojrozměrných prostředí, ale chybí vám pevný odrazový můstek? Hodláte se ucházet o práci coby 3D grafik a hledáte snadný způsob, jak začít pomocí 3ds Maxu vytvářet skutečně působivé modely? Dlouholetí úspěšní herní vývojáři Andrew Gahan a David Griffiths pečlivě připravili několik rozsáhlých výukových projektů, které s úspěchem využijí začínající i středně pokročilí uživatelé 3ds Maxu. S pomocí profesionálního materiálu se krok za krokem v praxi naučíte modelovat realistické postavy, dopravní prostředky i celá prostředí. Ba co víc: autoři vás naučí rozumět specifikům konkrétního zadání a inovativně zvolit optimální postup, takže pro vás nebude těžké vytvořit vlastní přesvědčivé portfolio. S knihou se mimo jiné naučíte: Vytvářet a texturovat základní geometrické tvary Získávat a spravovat kvalitní obrazový materiál Připravovat a upravovat textury ve Photoshopu Modelovat postavu člověka do posledního detailu Pracovat s normálovými mapami a vytvářet souřadnice UV Upravovat síťovinu v 3ds Maxu i pomocí externích aplikací Docílit realistického osvětlení interiéru i exteriéru Vytvořit portfolio a připravit se na pracovní pohovor Přiložené DVD obsahuje kompletní zdroje ke všem fázím projektových lekcí, obrázky použité z knihy v plném rozlišení a barvě, užitečné odkazy a bonusový materiál: sbírku referenčních snímků, textur a modelů vhodných k dalšímu tvůrčímu využití.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 3sd Max užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější 3sd Max akční ceny - Levné 3sd Max

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 3sd Max stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 3sd Max najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.