Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

333 tipů a triků pro Drupal

333 tipů a triků pro Drupal

Cena produktu 333 tipů a triků pro Drupal není známa.

 

Popis produktu 333 tipů a triků pro Drupal: Tvoříte webové stránky v Drupalu a hledáte rychlého pomocníka, v němž okamžitě najdete přesně to, co potřebujete? Už nemusíte číst spoustu stránek teorie, v této knize najdete jen nezbytné minimum... > více informací


333 tipů a triků pro Drupal - popis

nahoru

Tvoříte webové stránky v Drupalu a hledáte rychlého pomocníka, v němž okamžitě najdete přesně to, co potřebujete? Už nemusíte číst spoustu stránek teorie, v této knize najdete jen nezbytné minimum - popis řešení a nutný postup. Publikace formou krátkých a stručných článků nabízí sbírku těch nejužitečnějších postupů pro tvorbu a správu webů v Drupalu. Kdykoli si nevíte rady, potřebujete inspiraci či pomoc s řešením zapeklitého problému, stačí nalistovat příslušnou stranu. Kniha z edice 333 tipů a triků odpoví na všechny vaše otázky, seznámí vás s důmyslnými postupy profesionálů a ukáže vám, jak vaše představy okamžitě použít v praxi. Autor v knize představí mimo jiné: Jak vybrat správný hosting pro web Drupalu Jak tvořit klasickou i rozbalovací navigační nabídku Jak na vyhledávání, ankety, komentáře či přihlašování uživatelů Jak doplnit články o hodnocení a odkazy na linkovací služby Jak vkládat flashové animace nebo videa z YouTube Jak na 3D galerii a otevírání obrázků v lightboxu Jak tvořit a upravovat šablony webu Jak na ověřování a zpracování formulářů Jak se bránit spamu a využít ověření typu CAPTCHA Jak na měření návštěvnosti nebo reklamu na webu Přiložené CD obsahuje zdrojové kódy k tipům a trikům z knihy, instalaci Drupalu a jeho českou lokalizaci, moduly, doplňky a témata pro Drupal popsané v tipech a tricích. Jako bonus pak na CD najdete užitečné programy a utility pro tvorbu webů.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 333 tipů a triků pro Drupal užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější 333 tipů a triků pro Drupal akční ceny - Levné 333 tipů a triků pro Drupal

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 333 tipů a triků pro Drupal stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 333 tipů a triků pro Drupal najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.