Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání

13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání

Cena produktu 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání není známa.

 

Popis produktu 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání: Kniha: Günter Greff: 13 účinných strategií pro obchodní vyjednáváníJak dosáhnout souhlasu Teprve získání soulasu dělá vyjednávání úspěšným. Proč se to některým lidem daří lépe než ostatním? Co při... > více informací


13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání - popis

nahoru

Kniha: Günter Greff: 13 účinných strategií pro obchodní vyjednáváníJak dosáhnout souhlasu Teprve získání soulasu dělá vyjednávání úspěšným. Proč se to některým lidem daří lépe než ostatním? Co při vyjednávání funguje, a co ne? Zkušený podnikatel a poradce čtivě a prakticky přibližuje 13 účinných strategií, které vám při obchodním vyjednávání zajistí žádoucí průlom k souhlasnému stanovisku partnera. Autentické příběhy a četné praktické příklady ukazují, jak rozpoznat šanci k úspěšnému zakončení vyjednávání, jak tuto šanci cíleně využít, na co si dát pozor při volbě slov a načasování. Příklady konkrétních formulací a kontrolní seznamy vám dávají příležitost natrénovat situace, kterým budete čelit při reálném vyjednávání, a umožňují kontrolu vlastního zlepšování. Kniha je inspirujícím rádcem nejen pro obchodníky, ale pro všechny, kteří chtějí při vyjednávání v pracovním i soukromém životě účinněji dosahovat svých cílů.

Výrobce Grada
Druh Encyklopedie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání akční ceny - Levné 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 13 účinných strategií pro obchodní vyjednávání najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.