Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

100 nejvýznamnějších knih

100 nejvýznamnějších knih

Cena produktu 100 nejvýznamnějších knih není známa.

 

Popis produktu 100 nejvýznamnějších knih: Výběry knih, jež ovlivnily lidstvo podstatněji než jiné, jsou vydávány po celém světě a všude jsou čtenářsky velmi úspěšné. U nás vychází podobný žebříček vůbec poprvé. Jeho záběr je nebývale širo... > více informací


100 nejvýznamnějších knih - popis

nahoru

Výběry knih, jež ovlivnily lidstvo podstatněji než jiné, jsou vydávány po celém světě a všude jsou čtenářsky velmi úspěšné. U nás vychází podobný žebříček vůbec poprvé. Jeho záběr je nebývale široký - napříč časem a všemi oblastmi lidského vnímání světa. Knihy jsou řazeny do tematických okruhů a každý titul doprovází populárně a zajímavě pojatý informativní text. Procházet s pomocí této knihy literaturou, světem a historií se tak podobá zábavné, trochu dobrodružné a samozřejmě i nenásilně poučné hře, kterou lze doporučit opravdu všem čtenářům.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 100 nejvýznamnějších knih užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Knihy o erotice a sexu nebo Audioknihy, Ostatní knihy, Literatura - umění.

Nejlevnější 100 nejvýznamnějších knih akční ceny - Levné 100 nejvýznamnějších knih

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 100 nejvýznamnějších knih stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 100 nejvýznamnějších knih najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.