Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

1. Účetní závěrka po novele veřejných financí

1. Účetní závěrka po novele veřejných financí

Cena produktu 1. Účetní závěrka po novele veřejných financí není známa.

 

Popis produktu 1. Účetní závěrka po novele veřejných financí: Titul: 1. Účetní závěrka po novele veřejných financí Autor: Ambrož Jan EAN: 9788086296180 ISBN: 978-80-86296-18-0 Nakladatel: Koršach Rok vydání: 2008 Vazba: Paperback Počet stran: 168 Váha: 234 g... > více informací


1. Účetní závěrka po novele veřejných financí - popis

nahoru

Titul: 1. Účetní závěrka po novele veřejných financí Autor: Ambrož Jan EAN: 9788086296180 ISBN: 978-80-86296-18-0 Nakladatel: Koršach Rok vydání: 2008 Vazba: Paperback Počet stran: 168 Váha: 234 g 1. Účetní závěrka po novele veřejných financí - Ambrož Jan Vydavatelství KORŠACH doplňuje knihou 1. ÚČETNÍ ZÁVĚRKA po novele veřejných financí auditora a daňového poradce Jana Ambrože oblíbenou ediční řadu Daně pro každého. Kniha reaguje na bouřlivé diskuse odborníků i laiků k realizaci dlouhodobého procesu nazývaného reforma veřejných financí. Pro rok 2008 v plné míře platí novely účetních a daňových zákonů, které přinesly stovky změn. Některé novinky jsou známé, jedná-li se třeba o výši sazby daně z příjmů. Jiné, neméně významné, ovlivňující tzv. základ daně, zůstaly mnohdy nepovšimnuty, skryty. Proto název knihy 1. Účetní závěrka po novelách zákonů je velmi výstižný. Sestavujeme účetní závěrku ruku v ruce se zpracováním daňového přiznání a naší povinností je respektovat všechny změny, i když jsou nepopulární a vedou ke zvýšení daňové povinnosti. Úvodní dvě kapitoly jsou věnovány stručnému teoretickému výkladu, změnám Zákona o účetnictví, Vyhlášky a Českých účetních standardů. Stěžejní částí knihy je třetí kapitola nazvaná Účetnictví a Daně. Jedná se o propojení novely Zákona o daních z příjmů s Účetnictvím. Krok za krokem se doslova prokousáváme účetnictvím, procesem účetní uzávěrky a upravujeme účetní výsledky, aby bylo možné zjistit výši daně. K dispozici jsou desítky konkrétních příkladů a upozornění na úskalí, která přinesla novela veřejných financí, tj. nenápadné změny v účetních a daňových předpisech, například uznávání daňových nákladů. Ve čtvrté kapitole nabízíme vyplněné Daňové přiznání, které vychází ze vzorových příkladů. Navazující kapitola pátá obsahuje kompletní Účetní závěrku podle nových pravidel, tj. Rozvahu, Výsledovku, Přílohu a související Přehledy cash-flow a vlastního kapitálu. V této knize získáváte návod, jak správně transformovat účetní podklady, aby bylo co nejlépe vyplněno daňové přiznání a využity nabídnuté náměty na daňovou optimalizaci. Orientaci v knize Vám usnadní seznam příkladů – resp. účetních a daňových tipů, věcný rejstřík, seznam zkratek.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 1. Účetní závěrka po novele veřejných financí užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější 1. Účetní závěrka po novele veřejných financí akční ceny - Levné 1. Účetní závěrka po novele veřejných financí

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 1. Účetní závěrka po novele veřejných financí stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 1. Účetní závěrka po novele veřejných financí najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.